Floating Toucher

Converted_file_e34b1a65

Floating Toucher – Szybki dostęp do najbardziej potrzebnych funkcji naszego androida. Tak w skrócie można opisać aplikację Floating Toucher. Jest to niewielka aplikacja umożliwiająca szybki dostęp do wybranych przez nas funkcji systemu android. Program po zainstalowaniu ustawia w telefonie specjalny punkcik, po naciśnięciu którego możemy przejść do konkretnej aplikacji czy funkcji. Dzięki opcji personalizacji w prosty sposób sami możemy wybrać jakie ustawienia chcemy by były widoczne.

Link do ściągnięcia z Google Play!

 

Converted_file_11472b76

Converted_file_a92f0304

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × four =