Flight Simulator Boeing

Converted_file_937546ba

Flight Simulator Boeing – Gra dla ludzi, którzy marzyli by móc wczuć się w rolę pilota samolotu. Dzięki tej aplikacji będziemy mogli usiąść za sterami Boeinga 737-400!

Aplikacja oferuje:

– loty w dzień i w nocy,

– 2 lotniska,

– realistyczny obraz lotu,

– korzystanie z narzędzia NASA FoilSim,

– 2 różne opcje lotu: widok kokpitu i samolotu,

– 2 różne sytuacje symulowane: awaria silnika podczas uderzenia oraz problemy z temperaturą podczas lotu.

Link do ściągnięcia aplikacji z Google Play! 

Converted_file_dab9f0e7

Converted_file_eb8c5640

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.