Flash Alerts 2 – Powiadomienia diodą

 

Converted_file_4c79eaae

 

Użytkownicy telefonów iPhone mieli możliwość ustawienia bardzo przydatnej rzeczy a dokładnie chodzi o możliwość ustawienia powiadomień o połączeniach bądź wiadomościach tekstowych za pomocą diody od aparatu. Od teraz dzięki aplikacji Flash Alerts 2 użytkownicy systemów Android mogą cieszyć się tą funkcjonalnością.

Aplikacja pozwala nam ustawić dla jakich aplikacji bądź czynności (np. nieodebranie połączenie) ma migotać nasza lampka led. Dodatkowo istnieje możliwość ustawienia szybkości migotania, dzięki czemu możemy mieć pod każdą aplikację ustawioną konfigurację. Aplikacja Flash Alerts 2 posiada bardzo prosty i czytelny interfejs dlatego konfiguracja jej, nie powinna sprawić najmniejszych kłopotów!

 

Link do ściągnięcia aplikacji Flash Alerts 2 z Google Play!

 

 

Converted_file_2bfb8c24

Converted_file_c9b86bee

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seven + 14 =