Fish World apk download


Dive deep into an all new Match 3 masterpiece, Fish World! With Match 3 madness infused with a frenzy of fishy puzzles, it’s guaranteed to be the most FREE fun you’ve ever had on your devices!

Raise and feed adorable fish in their beautiful aquarium homes, then take a leisurely swim through an ocean of challenging Match 3 puzzles. As you win, you’ll unlock more distinctive fish and beautiful aquarium decorations along the way!

Gameplay Features

• Distinctive gameplay fusion: Match 3 and fish raising
• Challenge hundreds of fantastically fun Match 3 levels
• Feed dozens of extraordinarily diverse 3D fish
• Collect hundreds of exquisite decorations
• Unlock many unique aquariums with spectacular themes
• Experience novel interactive fish feeding gameplay
• Supports tablets
• Horizontal game display

Fish World is brimming with adorable fish and the best Match 3 puzzles ever—take the dive now!

Like us on Facebook for the latest news:

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.