Fire Truck Rescue Free app free


What kid doesn’t want to be a fireman? Our fire engines are designed for children under 5 years of age. Choose from four different types of fire trucks, race to the fire in a variety of game scenes, spraying water on the flames. Kids love and enjoy the fun of playing this great new game.

The fire bell rings and the firefighters head to the station. Woo-woo-woo! Listen to the siren!

Dinosaur island residents are anxiously waiting for the rescue. Quick! Jump on the fire truck, and go to the rescue!

Your children can be the small dinosaur fire fighters, driving the fire truck through obstacles to reach the destination. Take control of the water gun and spray the fire, extinguish the burning flames and rescue the trapped dinosaur and his little partner!

Simple game control, easy pass mode, and quick downloads let the children experience the pride of becoming a hero!

Game features
· 4 different types fire trucks
· Well designed interactive episodes
· Suitable for preschool children, 0-5 years old
· No third party advertising

Children love, parents trust, this is the vision of Yateland designer.

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.