Fightback – jedna z lepszych bijatyk

Converted_file_830a95f1

 

Dzisiaj gra na rozluźnienie emocji przed piątkiem. 😉 Fightback to nowa produkcja na telefony z systemem android. Fajna grafika 3D a do tego bardzo ciekawy zestaw ruchów pozwala odprężyć się przy tym tytule.

Oprócz samej walki wręcz otrzymujemy możliwość używania różnych broni, które dodają nam przewagę nad graczami a także sprawiają dużo więcej radości graczom. Dodatkowo dla urozmaicenia dostajemy ponad 100 różnych plansz by nie nudziło nam się a także możliwość personalizowania naszego głównego bohatera poprzez tatuaże, ciuchy oraz nowe bronie. Najważniejszą cechą wyróżniającą ten  tytuł na tle innych bijatyk jest bardzo dobry system kontroli oraz system combosów.

 

Link do ściągnięcia gry Fightback z Google Play!

 

Converted_file_103190d6

Converted_file_a4ac6ce6

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 3 =