Fifa 14

3_fifa_14

Fifa 14 – Przedstawianie tego tytułu jest całkowicie bez sensu bowiem każdy słyszał o tej produkcji. Jeden z lepszych gier na android, które daje nam szanse pokierować przez nas wybrany zespół po mistrzostwo! W wersji na androida grafika gry prezentuje się bardzo ładnie jak na możliwości naszych urządzeń. Dodatkowo przemyślany system sterowania sprawia, że naprawdę ciężko oderwać się od tego tytułu. Ściągnij już teraz grę Fifa 14 za darmo na android i walcz o mistrzostwo swojej drużyny!

Linko do ściągnięcia:

Pliki APK (16.2 MB) – LINK #1

Plik Game Cache ( 1.08 GB) – LINK #1

19_fifa_14

9_fifa_14

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − three =