ExaGear Strategies

 

Converted_file_4173eab1

 

 

ExaGear Strategies – aplikacja, która pozwala uruchomić na telefonach z systemem Android oryginalne gry z PC. Aktualnie są to chwilowo trzy gry a dokładnie Heroes 3, Disciples 2 oraz Civilization 3. Autorzy aplikacji obiecują, że w przyszłości postarają się przystosować większą ilość gier. Mimo wszystko, możliwość zagrania w prawdziwe klasyki strategii na swoim telefonie to wielka radość dla miłośników tego gatunku. Aplikacja jest w pełni darmowa.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_e87acb93

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen − eight =