Escape from Montegrande

Converted_file_0c8a5c4a

Escape from Montegrande to gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę uciekiniera z najwyższego na świecie więzienia. Z racji tego, że więzienie ulokowane było na bardzo wysokiej górze, która całkowicie pokryta jest śniegiem i lodem, nasz główny bohater zmuszony jest do zjazdu na nartach. Oprócz dużej ilości przeszkód, które spotykamy na trasie, ucieczkę utrudniają nam funkcjonariusze prawa. Policja goniąca nas okazuje się bardzo dobrze wyszkolona w jeździe na nartach dlatego ucieczka im będzie ciężka i bez żadnych dodatkowych broni, w które możemy wyposażyć naszego bohatera, się nie obędzie.

Grafika w grze nie zachwyca swoim kanciastym wyglądem ale w grze Escape from Montegrande nie będzie nam to całkowicie przeszkadzało ponieważ rozgrywka jest naprawdę bardzo dynamiczna a zarazem potrafiąca wciągnąć nas na parę godzin.

Link do ściągnięcia aplikacji Escape from Montegrande z Google Play!

 

Converted_file_97d714b5

Converted_file_237f31dc

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − nine =