Endomondo – koniec z wakacyjnym lenistwem!

Converted_file_71a458bb_converted

Coraz bliżej do końca wakacji. Dlatego czas najwyższy zakończyć lenistwo i wziąć się do roboty jeżeli marzymy o pięknej sylwetce. Z pomocą przychodzi nam tutaj aplikacja na system android o nazwie Endomondo Sports Tracker.

Endomondo Sports Tracker to najwyżej oceniona aplikacja przez użytkowników z całego świata, dlatego też możemy być pewni, że nie zawiedzie naszych oczekiwań. Aplikacja ta jest naszym wirtualnym pomocnikiem, która pomaga nam rejestrować czas oraz spalone kalorie podczas uprawiania dowolnej dyscypliny na świeżym powietrzu. Jeżeli zaś trenujemy na siłowni bądź w innym pomieszczeniu możemy dane do programu wpisać ręcznie.

Ciekawą funkcją wspomagająca nas podczas treningu jest funkcja wskazówek głosowych. Endomondo Sports Tracker informuje nas głosowo co pewien czas o tempie a także o pokonanym już dystansie.

Funkcji jest jeszcze więcej i ciężko jest wymienić je wszystkie. Najlepszym sposobem by poznać możliwości tego programu jest ściągnąć go samemu i przetestować. Aplikacja jest darmowa.

Link do ściągnięcia Endomondo Sports Tracker z Google Play!

Converted_file_22a289b2_converted

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 1 =