Elio Android

Expand your town, customize your party with over 200 classes and charge into dungeons in an epic free to play RPG!
Ruleria, a world created by the gods.
As the God of the Sun, you awaken in order to face wicked monsters that have suddenly appeared out of nowhere.
Evolve Class Souls into superior classes!
You can evolve your low-rarity Class Souls into higher-rarity Souls.
Discover your favorite classes and use them at every chance you get!
Special bonuses will occur when classes with certain traits are combined.
Use the right combinations and skills to beat even the toughest dungeons!
Charming Pixel Art
Different pixel art is used for each class, with everything from legendary heroes to even vegetables!

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.