Earn to Die

1_earn_to_die

 

Earn to Die gra, w której trzeba przeżyć zombie-apokalipsę zostając tylko sam z swoim własnym samochodem! Jako bohater główny utknąłeś na pustyni w otoczeniu zombie. Masz zgrzybiały samochód, co praktycznie nie jest w stanie się poruszać. Ale żeby przetrwać trzeba walczyć do końca, aby przejść przynajmniej kilka metrów i zniszczyć zombie dzięki, którym zarobimy trochę pieniędzy na upgrade. W ten sposób będziemy w stanie poprawić wszystkie cechy naszego samochodu, oraz dokupić broń, która jest nam najbardziej potrzebna podczas tego nierównego starcia. Earn to Die zawiera nowy i bardzo rozbudowany tryb historii, w którym należy jechać na tereny górzyste stawić czoło wrogom. 8 rodzajów samochodów, wiele zombie, a także realistyczny silnik fizyczny sprawiają, że gra się naprawdę wyśmienicie.

Ściągnij za darmo aplikację Earn to Die!

2_earn_to_die

 4_earn_to_die

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty + 10 =