Duolingo

Converted_file_66818abe

Duolingo – przydatna aplikacja dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego.  Mnóstwo zabawy, całkowicie za darmo.

• Uznana w Google Play za „Najlepszą z najlepszych” aplikacji w 2013.

• Wybrana przez redaktorów PC Magazine do nauki języków: „Pośród aplikacji na iPhone do nauki i ćwiczenia języka, Duolingo jest nie do pokonania.”

• „Zdecydowanie najlepsza darmowa aplikacja do nauki języków.” – The Wall Street Journal

• „Próbowaliśmy również kilku innych metod, takich jak uczenie się z książek czy metodą Rosetty Stone, i obydwie nie wypaliły. Dlatego rzuciłem się na możliwość wypróbowania Duolingo. I uwierzcie mi, to uzależnia.” – FluentIn3Months.com

• Duolingo zmienia sposób w jaki ludzie uczą się języków.

 

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_45201cdc

 Converted_file_c86c4450

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.