Duet – gra potrafiąca wciągnąć

Converted_file_983aa709

 

Gra zręcznościowa, której cechy to prostota a zarazem uzależniająca rozgrywka. Duet to gra, w której naszym zadaniem jest pozwolić dwóm kolorowym kulkom przejść przez całą planszę, po drodze omijając wszystkie przeszkody. Sterujemy nimi przy pomocy dwóch palców. Naciśnięcie lewej bądź prawej strony ekranu pozwoli nam obrócić nasze kulki. Teoretycznie wydaje się to bardzo proste, lecz jak to zawsze bywa, w praktyce nie jest już tak kolorowo. Pokonanie, niektórych plansz jest naprawdę nie lada wyczynem. Aby nie nudziło nam się, twórcy zapewnili nam niezliczoną liczbę poziomów, który każdy jest trudniejszy od poprzedniego. Dodatkowo mamy również możliwość odblokowania ponad 25 osiągnięć.

Link do ściągnięcia aplikacji Duet z Google Play!

Converted_file_a16ec8c6

Converted_file_ff318a1c

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 3 =