Dubai Drift – Zapach palonej gumy

Converted_file_f2f5a461

 

Gra podesłana przez jednego z naszych użytkowników o nicku Kubica.  Czekamy na inne ciekawe aplikacje! 😉

Dubai kojarzony jest z miastem pełnym drogich samochodów i największych budynków. W grze Dubai Drift na systemy android naszym jedynym zadaniem jest usiąść za kierownicą jednego z dostępnych samochodów i pokazać wszystkim jak poprawnie wykonuje się tytułowy Dubai Drift. Gra jest bardzo prosta, nie wymaga żadnej większej wprawy by od początku załapać jak powinno się sterować. Mimo tak prostej złożoności potrafi wciągnąć na parę godzin.

Najciekawszą funkcja z pewnością urozmaicająca całą rozgrywkę jest możliwość grania wraz z kolegami poprzez internet. Dzięki temu wspólnie możemy poszaleć po Dubaiu, rywalizując wspólnie o miano najlepszego.

Link do ściągnięcia Dubai Drift z Google Play!

 

Converted_file_76e5ba0c

Converted_file_c8a68462

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 3 =