Dropbox

Converted_file_a511bf40

Dropbox – Nie raz pewnie zdarzyło wam się stracić wszystkie swoje zdjęcia bądź inne dane z komórki lub chcielibyście mieć dostęp do danych z komputera na sowim telefonie. Ta aplikacja przychodzi wam z pomocą. Dropbox jest bezpłatną usługą, która pozwala zabrać ze sobą wszystkie swoje zdjęcia, dokumenty i wideo w dowolne miejsce. Po zainstalowaniu na komputerze aplikacji, wszystkie pliki zapisane w Dropbox będą automatycznie zapisywane na wszystkich Twoich komputerach, urządzeniu z systemem Android, a nawet w witrynie Dropbox! Dzięki aplikacji Dropbox, możesz mieć przy sobie wszystko to, co jest dla Ciebie ważne.Czytaj dokumenty lub przeglądaj albumy przebywając w plenerze. Zapisuj zdjęcia lub filmy wideo w Dropbox i udostępniaj je przyjaciołom dosłownie kilkoma kliknięciami. Nawet jeśli przypadkowo zostawisz swoje urządzenia z systemem Android w taksówce, Twoje materiały będą zawsze bezpieczne.

Link do ściągnięcia z Google Play!

 Converted_file_6fd7a01c

Converted_file_ecb7f133

 

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.