Dragon Slayer(Guild battle) app


–Most fun games!

–According to carton,the best blood fighting card game

–Relive Your Favorite Moments from the carton!
The tale begins in guil. With each Quest you complete, another chapter of the epic tale unfolds, allowing you to experience the magnificent story!

–If you love mobile phone games, love demon tail, must not miss it!

In the game you need to recruit mage,complete the task,to cultivate the most powerful fighters,form the strongest team!
More than three hundred mage, 100 kinds of items for your choice.

“GAME introduction”
The most interesting mobile phone games incoming!
Rich predestination fetter system, fierce world boss war, super grade SSS care to help you set up the strongest squad, the guild system, 3 vs3 strongest melee, unlimited looting let you become rich, best of the wizarding world, waiting for you to explore!
Send the gifts for log in every day , gold, diamond, the five-star card, equipment, will quickly adventure together!

“The game support”
You have a problem? Please get the support by the following ways:
The official line ID: 373489
The official Facebook page:
The official QQ group: 376069840

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.