Don’t Touch The Spikes – Rozluźnij się!

Converted_file_e38ccf3c

Prosta gra lecz jak to zwykle bywa z takimi prostymi grami, wciąga kosmicznie. Aplikacja Don’t Touch The Spikes  daje nam możliwość sterowania ptaszkiem, którego zadaniem jest jak sama nazwa wskazuje unikać kolców wystających po krawędziach ekranu. Aby nie dać się nadziać na kolce trzeba w dobrze dobranym momencie nacisnąć naszego bohatera by ten podskoczył i znów odbił się od ściany. Teoretycznie wygląda to bardzo zagmatwane ale jak zobaczycie grę to w praktyce jest to bardzo banalne do opanowania. Oczywiście poziom trudności do najprostszych nie należy ale mimo wszystko i tak prostsze jest od Flappy Birda czy Swing Copters. 😉

 

Link do ściągnięcia aplikacji Don’t Touch The Spikes z Google Play!

 

Converted_file_eb0505a7

Converted_file_f0be1616

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 4 =