Death Colony: Apocalypse

Converted_file_0bc421a0

Death Colony: Apocalypse – Jeżeli w pracy mieliście ciężki dzień i chcielibyście rozładować swoje negatywne emocje podczas gry to Death Colony: Apocalypse na pewno przypadnie wam do gustu. Zasady gry są bardzo łopatologiczne. Biegniemy ciągle przed siebie zabijając jak największą ilość stworów. Z potworów dostajemy pieniądze za, które ulepszamy naszą postać. Na końcach poziomów mamy bossa, który jest dużo silniejszy od zwykłych potworków.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_18ce81fc

Converted_file_826cb0bc

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eleven + 14 =