Czat – Nowy messenger od Google

Converted_file_4e5911fd

Najnowsza aplikacja od Google dla naszego smartphone z androidem na pokładzie. Aplikacja Czat krótko mówiąc jest zastępcą naszej dotychczasowej aplikacji do smsów / mmsów. To co wyróżnia aplikację Czat to ładny i bardzo czytelny wygląd. W porównaniu do standardowej aplikacji, Czat wygląda naprawdę ładnie. Dodatkowo istotne jest też, że nowy messenger jest bardzo lekki przez co nie zajmuje zbyt dużo zasobów naszego telefonu. Dodatkowo, dostajemy bardzo uproszczony mechanizm, który w prosty sposób pozwoli przesłać nam zdjęcie, film bądź nagranie dźwiękowe. By poznać więcej funkcji aplikacji Czat zapraszamy do zapoznania się z nią.

 

Link do ściągnięcia aplikacji Czat z Google Play!

 

Converted_file_9afe42ea

Converted_file_c9a26844

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × four =