Cryptogram download


Decipher the encrypted text to reveal the motivational quote!

A cryptogram (or cryptoquote) is a type of puzzle that consists of a short piece of encrypted text. The cipher used to encrypt the text is a simple substitution of letters and is simple enough that the cryptogram can be solved by hand.

Cryptogram for Android has some cool features:
• It works completely offline, so you can enjoy some brain teasers while traveling;
• Compare statistics about how well you’re doing with friends;
• Keep track of which puzzles you’ve solved already and revisit them;
• Get help by revealing letters or showing hints.

Best of all, it’s completely free, and free of ads! Enjoy!

Cryptograms are also known as cryptoquotes or cryptoquizes.

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.