Critical Missions SWAT

1_critical_missions_swat

Critical Missions SWAT – Pozycja dla fanów gry Counter Strike wprost na androida.  W grze tak samo jak w CS, gracze dzielą się na 2 drużyny. Zadaniem ich jest wyeliminowanie drużyny przeciwnej. Teoretycznie brzmi to bardzo nudno, ale pomimo swojego wyglądu gra potrafi wciągnąć naprawdę mocno. Duża ilość broni oraz trybów gry sprawia, że ciężko się od niej oderwać. Tytuł obowiązkowy dla wszystkich, którzy kochają FPSy. 😉

Link do ściągnięcia za darmo z BestAPK.pl:

Plik APK (32.6MB) :

4_critical_missions_swat

3_critical_missions_swat

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 + thirteen =