Counter Strike 1.6

pobrany plik

 

Jedna z najlepszych gier wyprodukowanych na komputer teraz dostępna również na Twojego androida! Counter Strike 1.6 na telefon z systemem andorid jest już dostępna dla wszystkich. Graj z przyjaciółmi lub z przeciwnikami komputerowymi w każdej wolnej chwili.  Cele gry Counter Strike są różne zależnie od mapy, na której zechcemy stoczyć nasze pojedynki. Najpopularniejsze są dwa rodzaje map, na jednej z nich gracz dostaje za zadanie podłożyć / rozbroić bombę. Na drugiego typu mapach otrzymujemy za zadanie odzyskanie / pilnowanie zakładników.  Doskonała grafika i system kontroli przypomni Ci starą lecz nadal bardzo popularną i docenioną grę Counter Strike 1.6. Pobierz za darmo wprost na Twojego androida!

Pobierz Counter Strike 1.6 za darmo z BestAPK.pl!

1381010966_counter-strike-1.6-dlya-android-3

2_counter_strike_16

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × five =