Counter Shot app free


Fight for the future in Counter Shot, the blend of action oriented first person shooter and strategy based combat! Arm yourself with deadly assassin sniper weapons or powerful machine guns now!

The year is 2033. Tensions run high amongst world’s superpowers. It is your mission to restore peace to a war-torn world. You need to shoot your way out of one dire situation after another to eliminate rebel’s defending tactical forces first. Then go on the further offensive, commanding an army of elite soldiers and devastating drones to launch full attacks against the bases of rebels and terrorists. Switch between first person shooter and third person strategy constantly and step into action now!

Game Features:
– First person shooter action combined with real time strategy
– Spectacular graphics and blistering action sequences
– Compete against real players all around the world

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.