Copy Bubble

Converted_file_ca9df90a

Copy Bubble – Ile razy zdarzyło wam się czytać jakiś ciekawy artykuł na swoim androidzie z paroma ciekawymi fragmentami, które fajnie było by zapisać gdzieś na boku. Ciężko jest przełączać się miedzy notatnikiem a tekstem by ciągle kopiować i wklejać pojedyncze fragmenty. Na szczęści aplikacja Copy Bubble jest idealnym rozwiązaniem tego problemu. Aplikacja działa na zasadzie Facebookowego messengera, czyli wyświetla się mała ikonka którą możemy przemieszczać po całym ekranie. Chcąc zachować dany tekst bądź obrazek wybieramy daną opcję w menu aplikacji i zachowujemy. Proste. 🙂 Aplikacja zajmuje bardzo mało pamięci dlatego nie powinniście odczuć jej działania poprzez mocne zwolnienie działania systemu.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_c5d5f654

 Converted_file_e9bb8a67

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen − five =