Congas & Bongos ApkCongas & Bongos – Percussion to Android
The most fun experience in drumming to Android!
Drum pad with latin percussion sounds.
Play Congas or Bongos.
To play live music.
Features:
* Multitouch
* Congas and Bongos set’s
* 15 realistic drum sounds
* Studio audio quality
* A perfect real percussion set
* Instruments like conga, bongo, crash, cymbal, chimes and vibraslap.
* Record mode
* Play in loop
* Rename recordings
* Works with all screen resolutions – Cell Phones and Tablets (HD)
* Free
Also, you can remove all ads buying a key!
The best percussion on the Google Play!
For drummers, percussionists, musician, performers and artists!

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.