Colors Wallpapers for Chat Apk


★ ★ ★ The best free wallpapers for your Android and Chat Messenger ★ ★ ★

No more boring message screen! Change your Whatsapp or Android face easily by choosing from these image galleries with a variety of themes like autumn, puppies, dew, beach, cities, sunset and much more.

To change your Whatsapp wallpaper you just need to follow the steps bellow
1) Open Whatsapp
2) Select menu
3) Select wallpaper
4) Select this app to complete the action

It was tested on Samsung Galaxy Y, Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy S4 Samsung Galaxy S3 and can also be used to change your Android background.
To change your Android device wallpaper you just need to open the app and choose the image you want.

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.