Clumsy Ninja

Converted_file_44622aa3

Clumsy Ninja – aplikacja. która przypadnie do gustu każdemu kto lubi słynną już grę Pou. Tutaj do opieki otrzymujemy początkującego wojownika ninja a naszym zadaniem jest wyszkolenie go na mistrza. Bardzo istotnym elementem gry jest personalizacja postaci. Gracz może przebierać wojownika, wyposażać go w gadżety i wchodzić z nim w interakcje za pośrednictwem ponad siedemdziesięciu przedmiotów, takich jak trampoliny, worki treningowe czy wyrzutnia piłek.Clumsy Ninja można pobrać z Google Play za darmo, w wersji z wewnętrznymi reklamami. Produkcja została opublikowana w języku angielskim i wymaga do działania systemu Android w edycji co najmniej 2.3. Tytuł jest przeznaczony dla graczy w każdym wieku.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_8b1911f4

 Converted_file_fdcf6198

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.