Clean Master

Converted_file_d14a85e4

Clean Master – bardzo przydatna aplikacja, która pozwala nam zaoszczędzić pamięć ram poprzez wyłącznie nie używanych aplikacji dzięki czemu nasz telefon działa szybciej. Dodatkowo dba o bezpieczeństwo naszego androida poprzez skanowania nowych aplikacji pod kątem wirusów. Najczęściej pobierana aplikacja do czyszczenia Android i RAM na świecie! Od dewelopera ze światowej dziesiątki.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_5a172104

Converted_file_b0adda78

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.