Clash of Clans

POBIERZ ZA DARMO CLASH OF CLANS!

Od wypełnionych wściekłością Barbarzyńców z chwalebnymi wąsami do czarodziejów piromanów, podnieś własną armię i poprowadź swój klan do zwycięstwa! Zbuduj swoją wioskę, aby odeprzeć najeźdźców, walczyć z milionami graczy na całym świecie i wykuć potężny klan z innymi, aby zniszczyć wrogie klany.

PROSZĘ ZANOTOWAĆ! Clash of Clans można bezpłatnie pobrać i zagrać, jednak niektóre elementy gry można również kupić za prawdziwe pieniądze. Jeśli nie chcesz korzystać z tej funkcji, skonfiguruj ochronę hasłem przy zakupach w ustawieniach aplikacji Google Play Store. Ponadto, zgodnie z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Polityką prywatności, musisz mieć ukończone 13 lat, aby grać lub pobierać Clash of Clans. Pamiętaj, że Clash of Clans wymaga połączenia sieciowego.

CECHY Clash of Clans
● Zbuduj swoją wioskę w bezkonkurencyjnej twierdzy
● Podnieś własną armię barbarzyńców, łuczników, jeźdźców świń, czarodziejów, smoków i innych potężnych wojowników
● Walcz z graczami na całym świecie i weź ich trofea
● Dołącz do innych graczy, aby stworzyć najlepszy klan
● Walcz z rywalizującymi klanami w epickich wojnach klanowych
● Zbuduj 18 unikalnych jednostek z wieloma poziomami ulepszeń
● Odkryj swoją ulubioną armię atakującą z niezliczonych kombinacji żołnierzy, zaklęć, bohaterów i wzmocnień klanu
● Obroń swoją wioskę mnóstwem armat, wież, moździerzy, bomb, pułapek i ścian
● Walcz z Królem Goblinów w kampanii przez królestwo

Clash of Clans OPINIE GRACZA
Clash of Clans z dumą ogłasza ponad pięć milionów pięciogwiazdkowych recenzji w Google Play.

Clash of Clans Android wersja FAQs:

Q1: Clash of Clans (COC) to gra online lub gra offline, czy potrzebuję połączenia internetowego, aby ją odtworzyć?

Najwyraźniej Clash of Clans to gra online, która wymaga dostępu do Internetu, aby zapewnić graczom rozgrywkę i treści społecznościowe do gry, a także możliwość grania na żywo z resztą społeczności Clash.

P2: Dlaczego wciąż tracę połączenie?

Aby zapewnić płynną rozgrywkę Clash of Clans, bardzo ważne jest, abyś był podłączony do stabilnej sieci, a sygnał urządzenia z Androidem był wystarczająco silny. Pełne wifi bary lub zasięg danych mobilnych nie zawsze wystarcza, aby zapewnić solidne połączenie, ponieważ sieci lokalne mogą zwalniać i być czasami przeciążone. Jest to szczególnie ważne, jeśli grasz w jadącym pojeździe lub w podziemnym transporcie publicznym. Tak jak w przypadku każdej innej usługi online, zalecamy korzystanie z sieci Wi-Fi z dobrym dostawcą usług internetowych lub przynajmniej z solidnym połączeniem 3G / 4G z niezawodnym operatorem.

P3: Gra Clash of Clans na Androida wciąż się zawiesza, co dalej?

Uwaga: Lepsze doświadczenie Clash of Clans dla systemu Android wymaga najpierw sprawdzenia minimalnych wymagań: 0,5 GB pamięci RAM (zalecane 1 GB lub więcej), Android OS 4.0.3 lub nowszy. rozdzielczość ekranu 800×480 lub wyższa.

Podejmij następujące kroki, aby rozwiązać problem awarii Clash of Clans.

  1. Zamknij aplikację i uruchom ją ponownie. Wyłącz i włącz urządzenie, a następnie spróbuj ponownie uruchomić aplikację. Usuń aplikację, a następnie zainstaluj ją ponownie.
  2. Upewnij się, że pobrałeś najnowszą wersję gry ze sklepu Google Play. Możesz także pobrać i zaktualizować plik APK Clash of Clans na APKPure.com.
  3. Zwolnij pamięć urządzenia, zamykając nieużywane aplikacje w tle.
  4. Usuń więcej pamięci, odinstalowując aplikacje, których nie używasz. Spróbuj także przesłać lub wykonać kopię zapasową filmów i zdjęć z urządzenia z Androidem.

P4: O grze Clash of Clans COC następna aktualizacja?

Supercell ujawnił, że 24 października będzie gospodarzem nowego wydarzenia, które może przynieść ważne aktualizacje popularnej gry wideo Clash of Clans. Oto kilka rzeczy, które podobno są częścią kolejnej aktualizacji Clash of Clans (COC):

Ratusz 11: Obecnie wielu graczy utknęło w ratuszu 10 i nie może ruszyć dalej; muszą zadowolić się najazdem na inne bazy i ulepszeniem ich obrony. Jeśli Supercell otworzy Ratusz 11, prawdopodobnie przyniesie mnóstwo nowych rzeczy do gry. Ma szansę ją ożywić i zwiększyć zawartość. Przewiduje się, że może to przynieść ulepszenia czarów.
Mapy dla pojedynczego gracza: To będzie dobrodziejstwo dla graczy, którzy uwielbiali grać w trybie dla jednego gracza lub dla graczy, aby przetestować swoje nowe umiejętności i strategie.
Poziom 8 Barbarzyńcy: Możliwe jest również, że wraz z ulepszeniem do Ratusza 10, Clash of Clan gracze mogą również zdobyć potężnych nowych Barbarzyńców z poziomu 7 do poziomu 8.
Clan Tourneys: Przewiduje się, że nowa aktualizacja może obejmować turnieje 5v5 i 10v10, które można zachęcić większymi nagrodami, takimi jak klejnoty i łupy.
Modernizacja Mrocznego Oddziału: Wraz z ulepszeniem Ratusza 10, Mroczne Oddziały również mogą zostać wypoziomowane lub mogą pojawić się nowe oddziały, aby zaspokoić potrzeby fanów.
New Hero: W grze pojawiło się kilka nowych aktualizacji, ale nie było żadnego nowego bohatera, takiego jak King i Queen. Ta nowa postać może mieć zdolność do zwiększania mocy i ewolucji.

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.