Chayen – Charades ApkAct, Describe, Sing, let your friends guess the words with Chayen, an all new charade – heads up game, with more than 200 categories of words to choose from.
Put the phone on your forehead facing friends, flip the phone down when you guess it right, flip your phone up when you want to pass that word.
Every time you play you will get coins, or you can watch video to get extra coin, collect coin to unlock new deck!
Request new deck, contact us at
Category includes:
– Movies
– Music
– TV Show
– Business & Company
– The World
– Technology
– Food
– Action & Impressions
– Science
– General Knowledge
– Nature
– Famous People
With multiple deck inside!
Let’s play and share how much you’ve guessed!
#playchayen
as known as: เกมใบ้คำ ชาเย็น เกมชาเย็น ใบ้คำ ทายคำ เกมส์ใบ้คำ

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.