CCleaner – Przyśpiesz swojego androida!

Converted_file_4ddbdb56

 

Każdy, kto dłużej używa swojego telefonu z systemem android bardzo szybko może zauważyć, że działanie jego z dnia na dzień staję się coraz wolniejsze. Niekiedy nawet dochodzi do takiego stopnia, że próba wykonania najprostszej czynności na naszym androidzie wymaga zaopatrzenia się w dużą cierpliwość. Dzieje się to dlatego, ponieważ system android ma problem z usuwaniem śmieci zalegającą naszą pamięć po innych aplikacjach.

Na szczęście aplikacja CCleaner idealnie radzi sobie z tym problemem. CCleaner jest bardzo popularną aplikacją na komputery PC oraz Mac. Każdy kto używał jej na swoim komputerze, potrafił docenić jej działanie. Na szczęście autorzy postanowili zrobić specjalną wersję CCleaner na system android. Dzięki temu w bardzo prosty sposób możemy za pomocą jednego kliknięcia pozbyć się ogromnej ilości śmieci zajmującej naszą pamięć a tym samym widocznie przyśpieszyć działanie naszego androida!

Dodatkowo dostajemy opcję monitorowania swojego systemu przez co na bieżąco możemy sprawdzać aktualny stan pamięci RAM oraz pamięci wewnętrznej, stan i temperaturę baterii a także zużycie procesora.

Link do ściągnięcia aplikacji CCleaner z Google Play!

 

Converted_file_89eb8449

Converted_file_fd53f75f

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 1 =