Car Toon Delivery Simulator android


This game is a truck driver simulator, taxi simulator, pizza delivery simulator – all in one. Drive your car in a happy cartoon village, a cartoon city and in a cartoon offroad. Hurry up! And don’t destroy your car!

+ Very few advertisement!
+ Interesting plot!
+ Beautiful graphics!
+ A lot of interesting and elaborate levels!
+ Big atmospheric cartoon world: 3 islands, will be opened when you pass the levels.
+ A lot of locations: downtown, suburb, forest, highway, farm, mountains, tourist camp.
+ 3 types of cars: truck, pizza delivery car, fast sedan with a trailer.
+ Car’s upgrades system.
+ Lifelike road traffic.
+ Few types of tasks.
+ Few types of cargo.
+ Handy controls.

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.