Candy Fever ApkBig fan for sweet candy puzzle game? Match and collect 3 or more candies in Candy Fever. Create sweet boosters to achieve highest score and win 3 stars with each puzzle. Join and share the fun in Candy Fever!- Journey through almost 200 enchanting levels. Updates come out all the time!
– Explore a sweet world of delicious candies: Chocolate Villa, Ice-cream Bakery, Whipped Citadel, Pastry Carnivals
– Use boosters to burst 5 layers cake, Jam Virus, Gummy Skull, Chocolate, Ice etc.
– Show off your gaming progress on leaderboard
– Never ending fun of match-3 puzzle game
– Slide, swap, switch and match 3 or more same sweet candies
– You will be able to get a special candy if 4 or more candies are matched
– Appetizing and delightful candy design with sweet charm and charisma
– Play anywhere anytime: Internet is not a must
– Completely FREE match-3 candy gameTry exciting Candy Fever and test your matching skill with interesting yet challenging candy levels!

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.