Call of Duty: Strike Team

4_call_of_duty_strike_team

Call of Duty: Strike Team – kolejna bardzo znana seria gry komputerowej trafia na systemy android. Tym razem Stany Zjednoczone zostały niespodziewanie zaatakowane przez terrorystów. Staw czoła wrogom i odeprzyj atak. Piękna grafika i 2 tryby gry nie pozwolą Ci odejść za szybko od swojego smartphona. 😉

Pobierz teraz za darmo Call of Duty: Strike Team z BestAPK.pl wprost na swojego androida!

Plik APK (35.9MB) – LINK #1
Plik ZIP (971MB) – LINK #2

 

6_call_of_duty_strike_team

11_call_of_duty_strike_team

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 4 =