Call Blocker

Converted_file_923717eb

Call Blocker – Jeżeli od pewnego czasu Wasz telefon jest dręczony ciągłymi telefonami bądź wiadomościami od osoby, z którą nie chcemy rozmawiać to Call Blocker jest obowiązkową aplikacją na waszego Androida! Jest to jedna z najskuteczniejszych aplikacji do tego typu działań. Wystarczy wpisać ‚niechciany’ numer na czarną listę i po kłopocie. Gdy osoba z czarnej listy zadzwoni do nas, Call Blocker odrzuci połączenie a nas poinformuje o próbie połączenia.

Najważniejsze cechy:
– Doskonała ochrona prywatności – ochrona hasłem
– Blokowanie niechcianych  rozmów i wiadomości SMS i MMS
– Backup – Zapisz wszystkie swoje profile, kontakty i dzienników na kartę SD, do łatwego przywrócenia lub przeniesienia do innego urządzenia.
– Blokuj prywatne numery i nieznanych rozmówców
– Wszystkie wersje Android OS od 1.6 do 4.4 są obsługiwane.
– Bardzo małe zużycie pamięci oraz baterii
– 100% wolny od reklam!

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_401ce8bd  Converted_file_b0d5988c

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.