Calculator Cash Register Kids Apk


Count up all the prices!
In Calculator Cash Register Kids you will be sitting behind the cash register and it’s your job to tick in all the prizes of the products. Are you able to count it all up so the customer knows the total prize he or she should pay?

Easy to play for young and old!
Always wanted to sit behind a cash register? Well now you can in Calculator Cash Register Kids . This simulator is easy to play for everyone, especially for kids so the can learn how to count up the various product prizes!

Calculator Cash Register Kids calculator Games Features :
– Learn how to count up all the product prizes
– Calculator games are easy to play for young and old
– Get to work in a big supermarket
– Calculator games were never this much fun to play
– Don’t forget to rate our kids games and give feedback

Help us make more calculator games and making our calculator games better!
Our players are very important to us at ChiefGamer. We want to make better kids games and also kids games that you, as our players like! Let us know in the comments, or any other social media what you would like to see for our next kids games!

Have fun playing our amazing kids games!

~Chiefgamer~

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.