Cake Legend free


Got a sweet tooth? The latest and exciting cake matching game is in your hand now. You can have all kinds of cakes and candies that you want. Swap and crush you way through fantastic cake world, collect fruit tarts and cup cakes for the preparation of tricky levels. The amazingly palatable puzzle adventure is here to satisfy your sweet tooth!

Features:;
– Never-ending fun with 240 unique levels
– Well designed UI and cool animation effects
– Swap and group at least 3 identical cakes to blast
– Match 4 or 5 cakes to get magic combos
– Super small size to download
– Completely free to play
– Special rewards and updates come out all the time

Take it now and enjoy this delicious sweet game with your friends!

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.