LiveSports.pl – wyniki na żywo

  Aplikacja na android zaproponowana przez użytkownika gabzdz! Sama aplikacja to wręcz aplikacja niezbędna dla każdego pasjonata sportowego. LiveSports.pl na androidy to kompendium wiedzy na temat wszystkich aktualnie rozgrywanych meczy w wielu dziedzinach sportu. Dokładne i szybki sportowe wyniki na żywo z 26 sportów, ponad 5000 lig i zawodów z całego świata. Livescore, wyniki na żywo, rezultaty, tabele, statystyki. Poniżej pełna […]

Pobierz za darmo!

TuneIn Radio

TuneIn Radio – Za pomocą jednej aplikacji słuchaj radia z całego świata. I nie mówię tu o słuchaniu tylko muzyki ale także komentarzy sportowych, wiadomości oraz wywiadów z znanymi osobami. TuneIn Radio daje nam możliwość przesłuchania ponad 70 000 stacji radiowych na żywo a także 2 000 000 podcastów, koncertów i audycji rozrywkowych. Sprawdźcie sami! Link do ściągnięcia z Google Play!

Pobierz za darmo!

Onefootball Brasil – World Cup

Onefootball Brasil – World Cup – Bardzo przydatna aplikacja dla wszystkich, którzy interesują się mundialem. Przeżyj Mistrzostwa Świata w Brazylii na wyciągnięcie ręki z aplikacją Onefootball Brasil. Nieważne czy chodzi o najważniejsze momenty z rozgrywek w Liveticker, czy o nowości wokół turnieju albo obszerny terminarz MŚ – z aplikacją Onefootball Brasil nie przegapisz gwarantowanie niczego. Pobierz teraz atmosferę MŚ na Twojego smartfona.

Pobierz za darmo!

Pocket

Pocket – Czy kiedykolwiek zdarzyło Wam się znaleźć ciekawy artykuł na komputerze ale nie mieliście czasu by go przeczytać? Teraz to nie problem. Aplikacja Pocket pozwala przechowywać wszystkie treści w jednym miejscu, aby użytkownicy mogli wyświetlać je w dowolnym czasie i za pomocą dowolnego urządzenia. Nie jest nawet wymagane połączenie z Internetem. Już nie musisz tracić z pola widzenia znalezionych w sieci […]

Pobierz za darmo!

LiveScore

LiveScore – aplikacja przypadnie na pewno do gustu wszystkim fanom sportowym, którzy chcieliby móc na bieżąco sprawdzać wyniki aktualnie rozgrywanych meczy. Wyniki meczy pobierane są bezpośrednio z niezawodnego źródła zasilanego przez LiveScore.com od 1998 roku. Aplikacja ta pochodzi bezpośrednio od LiveScore Ltd., którzy zajmują najwyższe miejsce w rankingu serwisów przedstawiających wyniki spotkań w czasie rzeczywistym.

Pobierz za darmo!