Bubbles and Dragons Apk


Welcome to the magical world of bubbles and dragons! The bubble kingdom needs your help. Set on an epic journey, fight among brave warriors and clear the board from all the colored bubbles. Download from Google Play today and enjoy over 1500 glorious levels, awesome puzzles and boosters. Don’t wait any longer to join the fun, Bubbles and Dragons is your next favorite puzzle game.
Once you start- you won’t be able to stop playing.

Game Features:
Plenty of colored bubbles and fun challenges
Easy and fun gameplay, share the awesomeness with family and friends!
Thousands of amazing levels filled with bubble packed puzzles and missions.
Adventure time with bubble shooter. Visit and explore the mysterious bubble dungeon.

How to Play

– Drag your finger to move the laser sight, and lift it to smash bubbles.
– Match at least three bubbles of the same color to pop the combination and win points.
– Reach high scores and try getting 3 stars on every level.
– Solve all the puzzles and level up. Advance through the legendary bubble map.
– Swap bubbles without limit and plan ahead your shots

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.