Bubble Shooter Bomb android


Welcome to this wonderful bubble shooter world! Plan your every shot carefully to save lovely baby penguins, destroy all the bubbles by using the minimal shots. The uniquely challenging obstacles will stop your footsteps, while there are still many pros would help you. What are you waiting for? Join NOW!

Game features
– Over 200 well-designed levels to challenge
– Different maps with different game play
– Completely free and fun to play

How to play
-Tap relaxed and target cautiously
-Match more than 3 bubbles to rescue baby penguins
-Special boosters and functions let you take care of every step, such as: Aiming line, Color bubble, gift box, bomb and fire bubble, etc.
-Collect enough penguins to complete the mission

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.