Bubble Bird Rescue 2 – Shoot! apk


From the maker of “Bubble Bird Rescue”, comes out brand new game. Birds are asking for your help now. Be hero in the bird world, please!

Bubble Bird Rescue 2 has more delightful graphics, to make you relax and enjoy. It provides the unlocked boosters, to assist you in the bird world.

Shoot bubbles and match colors to pop and drop your way to rescue the trapped baby birds! You’ll be addicted to “Bubble Bird Rescue 2” from the first hit!

☆☆☆☆☆ Highlighted Features ☆☆☆☆☆
★ Well-designed FREE levels – each with unique challenges and fun puzzles!
★ EASY TO LEARN – hard to master! Can you score 3 stars on every level?
★ Score Big Bonuses – drop large bunches of bubbles to score sweet bonuses!
★ USE powerful boosts to help with challenging levels! All of them are unlocked from level 1.
★ Fresh and beautiful style, bright and vibrant graphics & effects!

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.