Bright Weather

Converted_file_ea314c04

 Bright Weather – Bardzo wszechstronna aplikacja pogodowa dla androida! Codzienne sprawdzanie pogody staje się coraz przyjemniejsze i łatwiejsze dzięki prostocie nowego interfejsu oraz jego wyglądowi. Design łączy wspaniałą fotografię z minimalistycznymi ilustracjami, ponieważ próbuje zrównoważyć informacji, funkcjonalność, prostotę i atrakcyjność.  Bright Weather oferuje wiele informacji i funkcjonalności skutecznie dostępny:

– Prosty przegląd pogody z 24 godzin pogody z temperaturami i warunkami

– Zaawansowane warunki pogodowe z dzisiejszym Godzinna prognoza zachodem i wschodem słońca,

– Sześć dni prognoza pogody ze szczegółami dla dnia i nocy

– zapisy temperatury

– Prąd fazy Księżyca, Indeks UV

– Interaktywna Pogoda Radar Mapa wyposażony chmury, deszcz, śnieg, ciśnienia, temperatury i wiatr, używając danych z OpenWeatherMap

– Zrób zdjęcie i podziel się pogodą za pomocą zintegrowanego funkcji aparatu

– Codziennie aktualizowany obraz tła

Ściągnij aplikację z Google Play!

Converted_file_f48fd2ac

Converted_file_4b0616b8

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty + 17 =