Boat Browser Mini

Converted_file_503c3ec6

Boat Browser Mini – Szybka i bardzo prosta przeglądarka co przekłada się na lepsze doznania w użytkowaniu Androida.
– Interfejs jest prosty i łatwy w użyciu
– Strona główna szybkim wybieraniem – mogą być zastąpione przez własnej strony
– Szybkie uruchomienie, ładowanie i renderowanie stron
– Obsługa multi-tab w galerii
– Powiększenie obrazu przez dotyk
– Tworzenie skrótu do stron internetowych na ekranie główn

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_453f7251

 Converted_file_fa00a2a3

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.