BLOOD & GLORY: LEGEND

Converted_file_bbd8fc9b

 

Blood & Glory Legend – długo oczekiwany sequel przeboju gry na system android Blood & Glory! Wróć na arenę walk ponownie i pokaż publice kto jest prawdziwą legendą pokonując sowich przeciwników w jak najlepszym stylu. Blood & Glory: Legend nadal udaje się być jedną z najlepszych gier walki na smartfony i tablety z systemem android. Fani pierwszej części gry nie powinien być zawiedzeni, kontynuacja naprawdę dorównuje swojemu poprzednikowi. Blood & Glory: Legend oferuje różne ulepszenia zwiększające nasze szans nad naszymi przeciwnikami. Oprawa graficzna dzięki masy szczegółowych elementów, a także imponujących walk i zapierających dech w piersiach efektów nadaje grze tytuł produkcji dla każdego z użytkowników androida, lubiącego gry bitewne. A czy ty też uważasz, że gra zasługuje na miano najlepszej gry na androidy? Zaprezentuj nam swoje zdanie zostawiając komentarz! 🙂

 

Link do ściągnięcia gry z Google Play!

Converted_file_e8e84af8

Converted_file_7a3be8ce

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + 16 =