Bitstrips

Converted_file_35c920f4

Bitstrips – Aplikacja rekomendowana przez naszych użytkowników. Dzięki niej możesz wyrazić swoje uczucia za pomocą stworzonego przez Ciebie obrazka. Stwórz a następnie błyskawicznie udostępnij swój własny mini komiks.

  • Zaprojektuj siebie oraz swoich najlepszych przyjaciół w stylu komiksowym
  • Powkładaj swych przyjaciół w komiksowe sceny gdzie wszystko może się zdarzyć
  • Pokaż swoje uczucia za pomocą krótkiego komiksu
  • Wybierz jedną z 2000 konfigurowalnych scen

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_1a08515a

 Converted_file_479418df

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.