Baseball Hero Apk


Enter New Dynasty with Baseball Hero, the most authentic baseball simulation game on Google Play. With enhanced batting and pitching controls, players experience smart intuitive baseball as never before.

Baseball Hero features improved graphics and intuitive one-finger controls to give you the ultimate baseball experience while on the go. Grow from MLB rookie to the major league’s super star, blast away your best hits and become the Home Run legend in Baseball Hero. Enjoy the greatest baseball sports simulation game ever created NOW!

Game Features:
– 3 Game Modes: Quickplay, Career, Practice
– High quality 3D graphics and animations
– Realistic physics of ball movement
– Earn gold coins to upgrade ability and buy power-ups

How to Play:
– Use finger gesture to control batting and pitching of the ball
– The more accurate you flick your finger to hit the ball; it is more likely that you will be a home-run hitter

TIPS: The faster you tap and complete the gesture, the farther you can hit the ball.

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.