Baby Panda House Building app free


For more videos, subscribe to BabyBus on YouTube! ►►

Let’s learn how to build a beautiful house with Kiki the architect.
Kids, the world is full of beautiful and unique houses!

Even in a grassland or in a big city,
even in a surburb or in the mountains,
even in a dessert or on the snow,
even near a river or in

But having a beautiful house of your own requires the hard work of many people.
Baby Panda House Building features 8 types of houses: a house made of earth, a cave, an igloo, a brick house, a cottage, a cabin, a glass house and a yurt. Your child will experience the joy of hard work throughout the process of building a house!

About BabyBus:
BabyBus is the most trusted brand in early childhood educational software. The mobile applications are designed and developed specifically for children.

Tips: In the search bar, enter “BabyBus” to find all of our products.

Contact us:
E-mail: en@
Website:
Facebook:
Privacy Policy:

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.