Asphalt 8: Airborne

Converted_file_8989ed94

Asphalt 8: Airborne – Z okazji weekendu kolejna ciekawa gra w sam raz na rozluźnienie! 🙂 Jenda z lepszych gier wyścigowych na urządzenia przenośne z system android. Otrzymujemy bardzo rozbudowaną grę, zawierającą dziesiątki samochodów oraz torów, a wszystko to podane w jeszcze lepszej oprawie graficznej. Rozgrywka w Asphalt 8: Airborne, tak jak we wcześniejszych odsłonach, pozwala rozkoszować się zręcznościowym modelem jazdy. W grze dodatkowo możemy korzystać z różnego rodzaju ramp znajdujących się na trasach, co wprowadza element nieprzewidywalności, jeśli chodzi o to, jak pokonamy trasę. Oferowane tryby rozgrywki to zarówno klasyczna kariera jak również możliwość zabawy online z innymi graczami.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_ca413fc8

Converted_file_d4388d38

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 − one =