APUS

apus-launcher-10

 

Aplikacja, która zastępuje domyślne menu aplikacji androida na dużo ładniejsze oraz szybsze co poprawia widocznie wydajność naszego telefonu. Mowa tutaj bowiem o aplikacji APUS-Small,Fast,Android Boost. Tak jak zostało opisane na przodzie, jest to zamiennik naszego domyślnego launchera z bardzo ciekawymi opcjami. Na początek należy wspomnieć tutaj o bardzo ładnym wyglądzie co poprawia wygląd naszego telefonu a także ciekawie zaprojektowanym menu. Oprócz automatycznego grupowania aplikacji według kategorii, mamy możliwość wyświetlenia aplikacji w kolejności alfabetycznej co dużo bardziej ułatwi nam możliwość odnalezienia konkretnej, której szukamy.

Kolejną zaletą jest szybkość oraz wydajność. Jest to bardzo zauważalna różnica ponieważ launcher nie zabiera zbyt dużo pamięci co przekłada się na ogólną szybkość jak i szybkość innych aplikacji. Z rzeczy typowo dodatkowych warto zauważyć wyszukiwarkę z pulpitu głównego, która umożliwia automatyczne szukanie danej frazy w internecie a także radar aplikacji, który oferuje nam aplikacje według naszych upodobań.

Po więcej zapraszam do ściągnięcia i przetestowania na własnym telefonie a także pochwalenie się, jak wrażenia.

Link do ściągnięcia aplikacji APUS na android z Google Play!

apus-launcher-8

 apus-launcher-apk

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 14 =